O nas

 

Misja firmy

Nasza firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niestandardowe meble, dostosowane do gustu i wymagań klientów. Opierając się na technologiach trzeciego tysiąclecia, korzystając z osprzętu najlepszych firm, tworzymy prestiżowe, a zarazem funkcjonalne aranżacje wnętrz. Pobudzimy twoją wyobraźnię i obrócimy Twoje marzenia w rzeczywistość.

GWARANTUJEMY:


wysoką jakość wykonania mebli aby  sprawiały Ci radość i przez długie lata był przedmiotem Twojej dumy i zazdrości sąsiadów.


POLECAMY:


materiały najwyższej jakości w szerokiej gamie kolorów firm Pfleiderer, Egeer, Kronopol w postaci płyt laminowanych i blatów. W drzwiach suwanych stosujemy profile aluminiowe firmy Sevrol i Aluprofil charakteryzujące się łożyskowanym wózkiem górnym i dolnym. Posiadamy duży wybór frontów meblowych od płyt oklejajnych ABS-em poprzez MDF-y  lakierowane do naturalnego drewna.


ZAPEWNIAMY:


doradztwo w wyborze sprzętu AGD Każdej firmy - ceny promocyjne.
Projektowanie i pomiar - GRATIS! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Historia firmy

Firma STOLMAKS została założona 2004 roku. Przez okres ponad10 lat istnienia na rynku  dążymy do tego, aby wykonane przez nas wyroby łączyły w sobie walory zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Specjalizujemy się w produkcji mebli, drzwi wewnętrznych oraz schodów na wymiar.

Posiadamy profesjonalny program komputerowy do projektowania mebli i aranżacji różnego rodzaju wnętrz, w tym:

  • projektowania kuchni
  • projektowania łazienek
  • projektowania wnętrz biurowych
  • projektowania mebli
  • projektowania szaf z drzwiami przesuwnymi
  • projektowania zabudów wnęk
  • wyceny mebli i wnętrz
  • obliczający zużycie materiałów

Program umożliwia projektowanie mebli "od zera" generując specyfikacje produkcyjne, pozwala na projektowanie dowolnych wnętrz (kuchni, salonów, łazienek, biur, garderób, szaf...) przy pomocy zawartych w bibliotece mebli oraz sprzętów, projektowanych w danym momencie zgodnie z fantazją Klienta i Projektanta. Program umożliwia prawdziwie nowoczesną komunikację między sprzedawcą i producentem - przesyłając plik projektu przekazujemy wszystkie zawarte w nim informacje wraz z komentarzami. Program to rozwiązanie zaprojektowane dla branży meblowej - tak dla małych rodzinnych czy nawet jednoosobowych firm jak i dla dużych struktur produkcyjno handlowych.